Od wielu lat moje codzienne życie związane jest z graniem na instrumencie, komponowaniem, nagrywanem muzyki na zamówienie, produkowaniem materiałów edukacyjnych dla saksofonistów na całym świecie. Tworzę i współtworzę zespoły z muzyką popularną, elektroniczną, jazzową, udzielam się jako muzyk sesyjny na wielu polskich i zagranicznych wydawnictwach.


Muzyka- w różnej formie, pełni integralną część wielu wydarzeń, niezależnie od okazji i szerokości geograficznej. Często jej rola jest nieodłącznym elementem scenariusza, podczas ważnych wydarzeń w Państwa życiu.

Od ponad 15 lat zajmuję się oprawą muzyczną wydarzeń kulturalnych, eventów, imprez okolicznościowych. W warstwie technicznej mogą mnie Państwo wynająć w następujących konfiguracjach instrumentalnych:

– DUET – saksofon + instr. klawiszowy (ślub cywilny, okazjonalny koncert akustyczny, oprawa pokazów mody, wystaw sztuki, rocznice itp.)

– DUET – saksofon + DJ (w tej konfiguracji otrzymują Państwo najszersze spektrum mojej działalności, ponieważ mój pianista Dominik Dudzik jest także DJ-em i wokalistą. Jeśli Państwa wydarzenie dzieli się na np. na dwie części i zależy Państwu najpierw na stonowanej muzyce w tle, żeby w kolejnej odsłonie muzyka wiodła prym, to proponuję Państwu tę formę oprawy muzycznej.

– KWARTET – saksofon + instr. klawiszowy + kontrabas + perkusja (opcjonalnie także wokalistka) podobnie jak w poprzednich konfiguracjach.

W moim repertuarze znajdą Państwo utwory o różnym charakterze stylistycznym, od Franka Sinatry, przez Chakę Khan, Whitney Houston, Michaela Buble, Steviego Wondera po Andrzeja Zauchę, Kuba Badacha i wielu innych artystów. W odsłonie elektronicznej wachlarz gatunkowy jest ogromny, od muzyki lat 70-tych i 80-tych, po największe przeboje muzyki pop i house.

W zależności od Państwa potrzeb i gustu mogę stworzyć w pełni zindywidualizowaną ofertę począwszy od doboru instrumentów, repertuaru po oświetlenie i nagłośnienie.
Swoje usługi świadczę na terenie całego kraju, duża odległość od Wrocławia nie stanowi żadnego problemu poza nieznaczną różnicą w cenie doliczaną do usługi muzycznej.
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszam do kontaktu.